Україна повернула з окупації ще п’ятьох молодих людей

Україна повернула з окупації ще п’ятьох молодих людей
22.05.2026
У межах ініціативи Президента України Bring Kids Back UA команда «Української мережі за права дитини» спільно з волонтерською ініціативою Humanity допомогла виїхати на підконтрольну Україні територію ще п’ятьом молодим людям.

Серед повернутих – 18-річний хлопець, який тривалий час прожив в окупації, але паралельно дистанційно навчався в українському ліцеї та планував вступати до українського університету.

Також вдалося організувати безпечний виїзд двох юнаків віком 18 і 20 років, які жили під постійною загрозою мобілізації до армії ворога та боялися переслідувань з боку окупаційної влади.

Наразі всі молоді люди перебувають на підконтрольній Україні території та проходитимуть адаптацію й реінтеграцію.

Команди, які займаються поверненням українських дітей і молоді, продовжують працювати над новими евакуаціями.