Представник НІБ взяв участь у ІІ Молодіжному гуманітарному форумі Червоного Хрест

Представник НІБ взяв участь у ІІ Молодіжному гуманітарному форумі Червоного Хрест
01.04.2024
Заступник керівника Національного інформаційного бюро Антон Амельохін виступив перед молоддю на ІІ Молодіжному гуманітарному форумі Українського Червоного Хреста, який проходив у Києві.

Цьогоріч головною темою було обговорення відновлення України, гуманітарного реагування, продовжуючи стратегічний напрямок роботи з подолання гуманітарних наслідків війни та імплементації міжнародного гуманітарного права на національному рівні.

Мета такого форуму – створити майданчик комунікації для молодих активістів, що працюють у сфері міжнародного гуманітарного права, з представниками Українського Червоного Хреста та державної влади.

Під час форуму заступник керівника НІБ долучився до панельної дискусії, де обговорили актуальні питання гуманітарної діяльності в умовах збройного конфлікту.

Антон Амельохін розповів про основні функції НІБ: «Відповідно до Женевських конвенцій про захист жертв війни 1949 року та законодавства України завдання Національного інформаційного бюро полягає у зборі, узагальненні та передачі інформації про військовополонених».

Також мова йшла про роль та взаємодію Національного інформаційного бюро із органами державної влади, зокрема Міністерством оборони України, Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими, Службою безпеки України та іншими.