Перший етап обміну «1000 на 1000»: Україна повернула 205 захисників

15.05.2026
Додому повернулися військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби. Обмін став першим етапом домовленості у форматі «1000 на 1000».Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський.
Серед звільнених – рядові, сержанти та офіцери. Більшість із них перебували в російському полоні ще з 2022 року.
Президент подякував усім, хто працює над поверненням українців із полону, а також партнерам, які допомагають у проведенні обмінів.
«Продовжимо боротися за кожного й кожну, хто досі залишається в неволі», – наголосив Зеленський.
ВСІ НОВИНИ ->11.06.2026Коаліція за повернення українських дітей розширюється: до неї долучиться Боснія і Герцеговина09.06.2026СБУ ідентифікувала російських операторів дронів, які полювали на цивільних у Херсоні09.06.2026Розпочинають новий етап життя: з окупації повернули ще одну групу дітей09.06.2026Уряд розширив можливості професійної адаптації для ветеранів, ветеранок і членів їхніх родин08.06.2026ОБСЄ закликала надавати інформацію про депортацію українських дітей08.06.2026Четверо українських підлітків вирвалися з окупації та росії






