Представник НІБ взяв участь у зустрічі з родинами військовослужбовців

Представник НІБ взяв участь у зустрічі з родинами військовослужбовців
23.02.2024
Юридичний радник Національного інформаційного бюро Святослав Линдюк взяв участь у зустрічі з родинами бійців 501-го окремого батальйону морської піхоти, що входить до складу 36-ої окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського. Захід відбувся у Координаційному штабі з ініціативи ГО «501 батальйон».

На запитання родичів військових відповідали також представники Координаційного штабу та Міжнародного комітету Червоного Хреста.

Під час зустрічі обговорили питання щодо пошуку шляхів обміну морських піхотинців, зокрема і через постійне інформування владних структур, активізацію міжнародного санкційного тиску, залучення української діаспори, дипломатичне посередництво нейтральних країн та покращення співпраці з МКЧХ.

Святослав Линдюк наголосив, що Національне інформаційне бюро у взаємодії з Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими вживає всіх необхідних заходів щодо виявлення, встановлення та підтвердження перебування у полоні наших захисників. Зокрема НІБ забезпечує оперативне опрацювання інформації про полонених українських воїнів, яка надходить від Міжнародного Комітету Червоного Хреста.