Нарешті вдома: ще 150 наших Захисників повернули з російського полону

05.02.2025
В рамках чергового обміну полоненими 150 наших військових повернулися додому. Про це у Telegram повідомив Президент України Володимир Зеленський.Cеред звільнених з полону – солдати, сержанти, офіцери. Воїни Військово-Морських сил, які потрапили в полон у Маріуполі та Запорізькій області, Повітряних сил, військові Десантно-штурмових та Сухопутних військ, нацгвардійці, прикордонники, тероборонівці, а також поліцейський. Всі вони з різних напрямків фронту, але їх об’єднує спільне: вони боролися за Україну.
За словами Зеленського, "деякі із хлопців перебували в полоні понад два роки. І сьогодні для них та їхніх рідних – день, що важить більше за роки очікування. Це справжнє щастя – бачити їх удома, живих, вільних".
Президент подякував усім, хто працює заради повернення наших людей та підтримує Україну на цьому шляху, зокрема й партнерам з ОАЕ. А також наголосив, що наша країна продовжує працювати над тим, щоб повернути всіх українців з російських застінків.
ВСІ НОВИНИ ->11.06.2026Коаліція за повернення українських дітей розширюється: до неї долучиться Боснія і Герцеговина09.06.2026СБУ ідентифікувала російських операторів дронів, які полювали на цивільних у Херсоні09.06.2026Розпочинають новий етап життя: з окупації повернули ще одну групу дітей09.06.2026Уряд розширив можливості професійної адаптації для ветеранів, ветеранок і членів їхніх родин08.06.2026ОБСЄ закликала надавати інформацію про депортацію українських дітей08.06.2026Четверо українських підлітків вирвалися з окупації та росії

