116 оборонців України звільнено з полону держави-агресора

04.02.2023
4 лютого 2023 додому повернулися ще 116 бійців, які боронили нашу країну. Обмін відбувся спільними зусиллями Офісу Президента, Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, ГУР МО, ОЦ СБУ, НІБ, МВС та інших відомств.Серед тих, хто знову дихає вільним українським повітрям- воїни ЗСУ, Національної гвардії, Нацполіції, ДПСУ, ВМС, ТРо та ДСНС.
23 військових мають поранення. Кожному була надана невідкладна медична допомога.
Супровід під час та після звільнення забезпечує Національне інформаційне бюро. Разом з Міністерством реінтеграції підготовлено усі необхідні речі: мобільні телефони, одяг та взуття, засоби гігієни - все це зібрано в зручний рюкзак. Також всім звільненим надається допомога у відновленні необхідних документів, банківських рахунків та сім-карт і окремо - супровід задля отримання одноразової грошової допомоги від держави.
ВСІ НОВИНИ ->11.06.2026Коаліція за повернення українських дітей розширюється: до неї долучиться Боснія і Герцеговина09.06.2026СБУ ідентифікувала російських операторів дронів, які полювали на цивільних у Херсоні09.06.2026Розпочинають новий етап життя: з окупації повернули ще одну групу дітей09.06.2026Уряд розширив можливості професійної адаптації для ветеранів, ветеранок і членів їхніх родин08.06.2026ОБСЄ закликала надавати інформацію про депортацію українських дітей08.06.2026Четверо українських підлітків вирвалися з окупації та росії